Džemperi aizņem daudz vietas čemodānā, tāpēc viņiem ir jāiegūst vieta jūsu ceļojumos. Ievadiet džemperus ar lieliskām pilnvarām - tie nav tikai ceļojumi džemperi; tie tika izveidoti, lai palīdzētu jums ceļot labāk, gudrāk un vieglāk.

Ceļojumu džemperi, kas dara vairāk

Šie ceļojuma džemperi dara visu - nomainiet lielgabarīta žaketes, noņemiet sviedru, paliekot bez smaržas, atvairiet bugs un daudz ko citu. Lasiet tālāk, lai noskaidrotu, kā mazāk iepakot, palikt silts un aplaupīt savu ceļojuma skapi ar džemperiem, kas pelnījuši galveno lomu jūsu čemodānā.

Toad & Co. Glenfyne šalle Cardi

Super Power: Jacket aizstāj maigākā klimatā.

Ja jūs dodaties kaut kur vēsā vietā, nevis tieši aukstā, jūs, iespējams, varēsiet ietaupīt čemodānu telpu, iesaiņojot divkāršu siltuma slāni. Glenfyne Shawl Cardi ir atkarīgs no uzdevuma: izskatās kā džemperis, bet silda kā jaka. Šalles apkakle un pilnīgs rāvējslēdzējs uz mīksta jēra vates piedāvā jaka līdzīgu aizsardzību ar jaku. Un atšķirībā no jakas, šis jakas var iet no āra uz iekštelpu bez aukstās sviedriem.

Betabrand Cyborg aitu džemperis vīriešiem

Super Power: izgatavots no Cyborg aitas, sava veida.

Betabrand Cyborg aitas džemperis vīriešiem izmanto reālu un sintētisku vilnas spēku, lai radītu šo silto, vieglo, elpojošo un ātri žūstošo džemperi. Tas ir viss, kas jums nepieciešams ceļojuma džemperī: smarža, temperatūras regulēšana, un izskatās tik mazliet iedomātā, nemēģinot pārāk smagi.

Royal Robbins Sophia kabriolets

Super Power: Pārveido no drapēta priekšējā jakas uz cowl-neck džemperi, pieklājīgi no slēptām kakla pogām.

Royal Robbins vieglais, termiskais Sophia Convertible Cardigan sniedz jums divus izskatus vienā ceļojumā draudzīgā iepakojumā. Valkājiet to atvērtā džemperī vai izmantojiet slēptās pogas, lai pārvērstu šo mašīnā mazgājamo brīnumu par klasisku cowl-neck džemperi.

Nosaukums Deviņi Super Power Full Zip kapuci

Super Power: jaucējkrāna funkcionalitāti apvieno ar jakas stilu un siltumu.

Ar nosaukumu, piemēram, Super Power Full Zip Hoodie džemperis, nav brīnums, ka nosaukums Nine piedāvā džemperi. Izgatavots no „Woolicious” trikotāžas vilnas-poli maisījuma, šis džemperis satur nopietnu siltumu salīdzinoši vieglā iepakojumā, kurā ir kapuci, divas rāvējslēdzēja kabatas un hobo dūraiņi, kā arī dekoratīva detaļa.

Toad & Co Kaya apkalpes džemperis

Super Power: Elegants, bet gatavs piedzīvojumam.

Ja vēlaties maksimizēt minimālo iepakojuma vietu, vēlaties preces, kas var veikt dubultu maksājumu. Kaya Crewneck no Toad & Co. ir super-mīksts merino vilnas džemperis, kas ir pietiekami elegants ballītēm, bet pietiekami izturīgs pārgājieniem vai slēpošanai. Tas ir patiešām labs pie slēpošanas, ja jūs domājat.

ExOfficio BugsAway Lumen Hoody

Super Power: Insektu atbaidošs siltums vakaros ārā.

Ja jūs kādreiz esat saņēmis odu sakodienu ar džinsiem, jūs zināt, ka kļūdas ir noteikti radījumi. ExOfficio's BugsAway Lumen Hoody ir visi zvaniņi un svilpes, ko vēlaties ceļojuma džemperī - iebūvēta kapuce, drošības zip kabata iekšpusē lielākajās kenguru kabatās un īkšķu cilpas, bet tai ir arī kukaiņu vairogs, lai pasargātu no bezkontakta, skudras, mušas. , ērces un vairāk nekā 70 mazgāšana.

Betabrand Bez sviedriem (er) Wrap

Super Power: kašmira ceļojums.

Veiktspējas kašmirs padara Betabrand nē sviedri (er) Wrap. Kupro-kašmira maisījums ir mitrums, viegls, elpojošs, hipoalerģisks, īpaši mīksts un smaržas izturīgs. Apvalkam ir rievotas aproces ar īkšķiem un sudraba pogas aizvēršana, lai pievienotu stilu.