Ceļojot, jūs paļauties uz tālruni vairāk nekā jebkad. Tā ir jūsu kamera, jūsu glābšanas līdzeklis sociālajiem medijiem, frāzes tulkotājs un blakus esošais restorānu meklētājs, cita starpā. Vai tas ir brīnums, ka akumulatora darbības laiks tik ātri izplūst?

Kā saglabāt akumulatora darbības laiku tālrunī

Bet neuztraucieties - ir baterijas kalpošanas laikā saglabāti hacks, kas var darīt visu, kad atrodaties ceļā. Šeit ir astoņi padomi no Apple, T-Mobile un Verizon, lai palīdzētu jums saglabāt tālruņa akumulatora ekspluatācijas laiku neatkarīgi no tā, vai esat ceļojis vai globetrots uz kādu sapņu galamērķi.

1. Pārslēgties uz lidmašīnas režīmu (pat ja neesat lidmašīnā)

Ceļojot starptautiski vai attālākos reģionos, tālrunis smagi strādā, lai jūs būtu savienots pat tad, ja nevēlaties būt. Nav svarīgi, kur atrodaties, tālrunis vienmēr meklē signālu. Un pat pēc tam, kad tālrunis ir atradis signālu, tas turpinās kratīt, līdz tas atrod labāku.

Izmēģiniet šo: ieslēdziet lidmašīnas režīmu, lai atspējotu mobilo pakalpojumu un apturētu signāla meklēšanu. Vai arī pirms ceļojuma (īpaši, ja jūs dodaties uz ārzemēm), pievienojiet tālruņa plānu ar bezmaksas viesabonēšanu, datiem, īsziņu sūtīšanu un vienotas likmes zvanu.

2. Ieslēdziet mazjaudas / akumulatora taupīšanas režīmu

Ir krāšņs saulriets, un jūsu acs jau ir izveidojusi perfektu fotogrāfiju - palmu koku, smiltis, bungalo ar ūdeni, bet tālruņa akumulators ir gandrīz miris. Nav laika atrast kontaktligzdu un uzlādēt. Šādā gadījumā vislabāk ir nojaukt un maksimāli izmantot to, ko esat ieguvis, tāpēc samaziniet tālruņa veiktspēju, lai pagarinātu akumulatora darbības laiku.

Izmēģiniet šo : Daži tālruņi jums paziņos, kad akumulatora uzlādes līmenis sasniegs 20 procentus vai 10 procentus, un ļaus jums aktivizēt mazjaudas režīmu vai akumulatora taupīšanas režīmu. Tas ir ātrs vienas pieturas labojums, izslēdzot nebūtiskas funkcijas. Tas samazina displeja spilgtumu, samazina dažus vizuālos efektus, aptur automātisko e-pasta ielādi un pilnībā izslēdz citas funkcijas (AirDrop un iCloud sinhronizācija iPhone ierīcēs). Ja jūs automātiski nesaņemat akumulatora taupīšanas uzvedni, dodieties uz akumulatora iestatījumiem, lai to ieslēgtu.

3. Pielāgojiet savus paziņojumus un lietotnes pirms ceļojuma

Ja ir izslēgti mobilo sakaru dati, ceļojuma laikā ir īpaši aizraujoši atrast Wi-Fi, īpaši ārzemēs. Diemžēl brīdī, kad izveidojat savienojumu ar Wi-Fi tīklu, visas jūsu lietotnes automātiski sāk atjaunināt un atsvaidzināt vienlaikus, ēdot akumulatoru. Vēl viena kanalizācija ir tad, kad lietotne bieži brīdina jūsu displeja ekrānu ar paziņojumiem.

Izmēģiniet šo: Izslēdziet automātisko atjauninājumu un dažus paziņojumus par sociālajām lietotnēm, lai jūs vienlaicīgi nesaņemtu nevienu paziņojumu, iesaka Alberts Aydins, Verizon Wireless sabiedrisko attiecību vadītājs. To darot, šīs programmas atsvaidzinās un izmantos akumulatoru tikai tad, ja tās atverat manuāli. Lai izslēgtu brīdinājumus, atveriet savus paziņojumu iestatījumus. Izslēdziet savu lietotņu automātisko lejupielādi pakalpojumā Google Play vai iTunes veikala iestatījumos.

4. Izslēdziet atrašanās vietas pakalpojumus

Protams, atrašanās vietas pakalpojumi ir ērti, ja jūs ceļojat uz Parīzes Avenue des Champs-Elysees avēniju, jautājiet, kādas kafejnīcas atrodas tuvumā, un voila! Google Maps jau zina, kur atrodaties un uzreiz pazūd atrašanās vietas tapas. Bet, tiešām, vai ir vērts to izmantot, lai uzlādētu jūsu akumulatoru, lai pastāvīgi palaist šo lietotni? Visticamāk ne.

Izmēģiniet šo : Izslēdziet atrašanās vietas pakalpojumus un ieslēdziet to tikai tajā brīdī, kad jums tas ir vajadzīgs, un tikai vienai lietojumprogrammai, kuru izmantojat tajā laikā. Atrašanās vietas pakalpojumu funkcijā var redzēt, kuras lietotnes to izmanto, un pārslēgt ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi katram. Citi akumulatora darbības traucējumi, lai tos izslēgtu, kamēr tie nav nepieciešami, ietver GPS, Bluetooth, AirDrop (iPhone) un Wi-Fi. „Šīs tehnoloģijas darbojas, piespiežot mobilos tīklus, un katru reizi, kad viedtālrunis piespiež tīklu, akumulators drenē nedaudz,” saka Christian Anderson, T-Mobile biznesa vadības viceprezidents.

5. Izvairieties no ekstremālām temperatūrām

Iespējams, tā ir pēdējā lieta, kad jūs sēžat pie baseina Vegasā vai mērcējot slēpošanas ainā pie āra galda Whistler ciematā, bet temperatūra ietekmē tālruņa akumulatora darbības laiku un akumulatora veiktspēju. Apple ierīce ir veidota, lai, piemēram, izpildītu vislabākos tempus no 62 līdz 72 grādiem pēc Fārenheita (no 16 līdz 22 grādiem pēc Celsija). Jūsu akumulators var neuzlādēt vairāk par 80 procentiem karstākos apstākļos. Temperatūra, kas pārsniedz 95 ° F (35 ° C), var neatgriezeniski sabojāt akumulatora jaudu. Aukstos apstākļos akumulatora darbības laiks īslaicīgi samazinās, bet atgriežas normālā darbībā, kad tas atkal ir pieejams komforta zonā.

Izmēģiniet šo: Saglabājiet tālruni aukstā laikā siltu, tucking to kabatā tuvu ķermenim. Ārkārtīgi karstumā izlaidiet tālruni ēnā, tiešā saules gaismā vai atstājiet to gaisa kondicionētā viesnīcas numurā.

6. Pielāgojiet ekrāna spilgtumu un OLED displejus

Tālruņa displeja ekrāns ir vislielākais akumulatora patērētājs, un spilgtums var ievērojami palielināt akumulatora darbības laiku. Jaunajās iPhone un Android ierīcēs ir OLED (organiskās gaismas diodes) displeja ekrāni ar labāku krāsu un patiesu melnu krāsu, kas nav iespējama vecākiem modeļiem. Lai attēlotu patieso melno krāsu, pikseļi faktiski pilnībā izslēdzas, samazinot ekrāna akumulatora patēriņu. Ja vēlaties izmantot tālruni pirms gulētiešanas, gaismas diodes gaisma arī mazāk traucē jūsu miega ciklu.

Izmēģiniet šo : Samaziniet tālruņa spilgtumu līdz tik zemai, cik redzams var pārvaldīt vai ievietot to automātiskā pielāgošanā. Automātiska pielāgošana automātiski pielāgojas, lai taupītu enerģiju un kompensētu dažādas darbības, piemēram, interneta lietošanu. Ja jums ir jaunāks tālrunis, izmantojiet patieso melno fonu gan sākuma ekrānam, gan bloķēšanas ekrānam. Kad vien iespējams, ieslēdziet tumšās tēmas, lai samazinātu akumulatora lietošanu lietotņu laikā.

7. Pārtraukt ielādēšanu un atsvaidzināšanu

Kas nemīl tūlītēju iepriecinājumu par to, ka redzams “patīk” sociālajos medijos tikai dažas sekundes pēc dienas, kad tika publicēts jautri dienas ceļojuma piedzīvojumi? Diemžēl Facebook un Twitter ir divas no lielākajām bateriju slepkavas lietotnēm, jo tās pastāvīgi atsvaidzina. Pat tad, ja tie netiek izmantoti, tie tiek atjaunināti tā, ka, atverot tos, redzēsiet aktuālu informāciju.

Izmēģiniet šo: iPhone akumulatora iestatījumi parāda, kuras programmas darbojas fonā. Vispārīgos iestatījumos varat izslēgt “fona lietotņu atsvaidzināšanu” visām lietotnēm, kuras tālrunis darbojas. Citos tālruņos jums būs jāiet uz iestatījumiem, pēc tam lietotnēm, un atlasiet konkrēto lietotni, lai mainītu akumulatora optimizāciju un fona darbību. Vēl viens padoms: savā e-pasta lietotnē varat izvēlēties iegūt datus manuāli vai retāk.