Olimpiskās slavas, nozīmīgākās svinības un ārpustelpu braucieni - laipni aicināti visvairāk intriģējošās vietās, ko apmeklēt 2018. gadā. Tas būs gads, kas papildināts ar iemesliem ikdienas sasmalcināt un paplašināt savu redzesloku.

Labākās apskates vietas

Šie 5 ceļojuma galamērķi jaunajā gadā notiek lielā mērā, uzņemot pasaules līmeņa notikumus, galvenās atveres un daudz ko citu.

Orlando, Florida

Jaunais gads atklāj lielas lietas Orlando. 2018. gadā Orlando iegūs jaunus lidojuma maršrutus no Delta, Frontier, JetBlue, Southwest un Spirit, kas turpinās paplašināt lidojumu iespējas no visas valsts pilsētām. Viesnīcā, kas tika atvērta 2018. gadā, ietilpst Boutique Delaney viesnīca, Universal Orlando viesnīcas Aventura viesnīca un Margaritaville Resort Orlando piekraste.

Orlando lielākās atrakcijas kļūst arvien lielākas, papildinot to ar ātru un nepatīkamu - „Super Studed” Universal Studios, „Toy Story Land” Disneja Holivudas studijās, kā arī jaunus un uzlabotus braucienus SeaWorld Orlando un LEGOLAND Florida. Un nopelnot savu vietu WalletHub labākās “Foodie” pilsētu sarakstā ASV, Orlando debitēs jaunu Le Cirque grupas restorānu Circo Orlando; jauna Jose Andresa tapas vieta; un vairāk smalkas ēdināšanas iespējas.

Minneapolis, Minesota

Minneapolis ir gatavs savam laikam uzmanības centrā. 2018. gada 4. februārī pilsēta uzņems bezmaksas 10 dienu Super Bowl Live festivālu, kas ved uz Super Bowl 52. Festivāls ir atvērts sabiedrībai un ietver koncertus, atrakcijas un interaktīvu NFL atrakciju parku. Minneapolis arī laipni gaidīs Vasaras X spēles, WNBA All-Star Game un NCAA Volejbola čempionātus 2018. gadā.

Un, lai gan sporta svētki atnāks un iet, pilsēta ir atklājusi pastāvīgākus iemeslus, kas padara to par lielisku vietu apmeklēt, tostarp pārbūvēto 12 bloku Nicollet Mall, kā arī jaunus sabiedriskos labumus un zaļās zonas, kas pieklājīgi masveida Minneapolis Big Build projekts.

Malta

Malta atrodas Vidusjūrā starp Eiropas un Āfrikas kontinentālo daļu, un tā būs viena no desmitgadei visvairāk iesaistītajām Eiropas kultūras galvaspilsētām. Tautas galvaspilsēta Valeta būs oficiālā gadskārtējās svinības, bet visa Maltas sala un kaimiņos esošais Gozo ieradīsies svētkos.

Sakņojas festa tradīcijā - ciemata svētkos - Valletta 2018 piedāvā 12 mēnešu festivālus, mūziku, teātri, tradicionālas svinības un praktisku pieredzi. Nāciet uz karnevālu, modes nedēļu, jūras festivālu Pageant of the Seas, starptautisko mākslas festivālu vai vienu no desmitiem lielāko notikumu, kas padara to par izcilu vietu apmeklēt visu gadu.

Nīderlande

Jūs atradīsiet atvaļinājumu un iedvesmu Nīderlandē 2018. gadā. Jaunais ASV un Amsterdamas pakalpojums no Delta un KLM, kā arī tiešais Eurostar ātrgaitas vilcienu pakalpojums no Londonas, sākot no pavasara, atvieglo un, visticamāk, vairāk pieejamas. Un, kamēr Amsterdama ir daudzgadīga mīļākā vieta, reālais iemesls, kāpēc 2018. gadā doties uz Holandu, ir Frieslande, ziemeļu piekrastes reģions, kas spīd kā oficiāls kultūras galvaspilsēta.

Ar vairāk nekā 45 lieliem starptautiskiem notikumiem un simtiem vietējo programmu apmeklētāji, kas meklē radošumu uz displeja, jādefinē savas apskates vietas Leeuwarden pilsētā un apkārtnē. Milzīgas lelles, vides māksla, pilsētas mēroga Rube Goldberg mašīna un mākslas festivāli, kuru mērķis ir iedvesmot un pārsteigt - holandiešu radošums būs labs displejs.

Dienvidkoreja

Ja jūs vēl nezināt, kā izrunāt Pyeongchang lieliski, jūs drīz. Dienvidkorejas kalnu ziemas olimpisko spēļu uzņemošā pilsēta šķiet attāla, bet piedāvā pieejamu (apmēram trīs stundas ar autobusu) un pārliecinošu vietu, lai apmeklētu aiz Seulas, valsts galvaspilsētas. Apmeklētāji, izmantojot februārī un martā, var izmantot diskontētās dzelzceļa biļetes, lai izpētītu Dienvidkoreju, un ar tiešiem lidojumiem no Amerikas, Asiana, Deltas, Havaju, Korejas un citām aviokompānijām ir daudz maršrutu.

Kad esat skatījies Olimpiskās spēles, jūs varat pat dzīvot pašam savu sporta piedzīvojumu kādā no tuvējiem slēpošanas kūrortiem, kas būs atvērti atpūtai. Un ar sen gaidīto Seoullo 7017 atvēršanu ir arī īstais laiks apstāties arī Seulā. Pārvērstais bijušais autoceļš tagad ir paaugstināts publiskais parks, ko papildina kafejnīcas, veikali un darbības vietas.